Арт-лабораторія «Українська Хата – талантами багата» побувала у Бериславі

 

Перше цьогорічне виїзне засідання арт-лабораторії «Українська Хата – талантами багата»  відбулось 5 лютого у актовій залі Бериславського педагогічного коледжу імені В.Ф. Беньковського за участю директора навчального закладу, кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України Маргарити Володимирівни Климович, викладачів та студентів навчального закладу Херсонської обласної ради.. На зазначеному засіданні викладачі та студенти коледжу мали радість взяти участь у відкритті виставки картин  художників-земляків «I lave  Берислав» та безпосередньому спілкуванні з майстрами пензля, серед яких колишній викладач Бериславського педагогічного коледжу, відомий український художник Василь Боженко та популярний український художник, член Національної спілки художників України Володимир Гончаренко, а також  учні Василя Боженка –  художники Валерій Івченко та Михайло Черниш. Студенти дізналися багато цікавого про життя і творчість зазначених майстрів пензля, а також про майстрів красного письменства Миколи Братана та Юрія Голобородька, які свого часу були тісно пов’язані з Бериславщиною.

Модератор засідання Олег Олексюк провів із присутніми глядачами інтерактивну гру «Від кожного по поетичному рядку», яка спонукала присутніх до написання нескінченного вірша, який в кінці традиційного розділу засідання  «Вільний мікрофон» і зачитала викладач-методист української філології Бериславського педагогічного коледжу Тетяна Віталіївна Шабанова.

По завершенню засідання заступник директора педколеджу Знаменська Ольга Олександрівна отримала щедрі книжкові подарунки від Правління Херсонського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та картину з рук майстра Василя Боженка.

Захід пройшов у дружній по-родинному теплій атмосфері, а пісні у виконанні зразкового хору «Мелодика» Бериславського педколеджу (кер. Зоряна ) та солістки шоу-гурту «Gold» Вікторії Новак та подарована коледжу Василем Боженком картина наснажили учасників засідання на подальшу тісну співпрацю в царині відродження літературно-мистецьких традицій краю.

Олег ОЛЕКСЮК,

Заслужений працівник культури України,

керівник проєкту  «Українська Хата – талантами багата».

 

Автор статті: 

Персоналії: