Другий мистецький online-фестиваль "ХатаФест" розпочинає свою роботу

Шановні краяни!

 

Ми розуміємо, що не всі творчі особистості соборної України мали змогу минулої зими взяти участь у Першому мистецькому online-фестивалі «ХатаФест». Ми знаємо, що багато бажаючих побувати на засіданнях артлабораторії «Українська Хата – талантами багата» не мають такої змоги у зв’язку з карантинними обмеженнями. Тому усіх шанувальників українського мистецтва з різних куточків соборної України і не тільки ми запрошуємо в період від 21 березня 2021 року до 22 травня 2021 року взяти участь в  Другому мистецькому online-фестивалі «ХатаФест».

Умови участі у фестивалі прості і зручні для усіх користувачів Інтернету: заповніть анкету учасника фестивалю та надішліть разом з анкетою відеозапис пісні (вірша, майстер-класу тощо) на месенджер (у приват) сторінки керівника проєкту Олега Олексюка, чи то сторінки фестивалю Хата Фест  або ж електронною поштою: olegukrhata@gmail.com.

Якщо у Вас не готовий відеозапис, але Ви бажаєте взяти участь у фестивалі, то ми пропонуємо ставити написані віршовані твори у загальнодоступній групі «Письменники Херсонщини».

Як і минулого разу, той, хто набере за період від 21 березня до 22 травня поточного року найбільшу кількість лайків або переглядів, отримає приз від партнерів Фестивалю.

Якщо кимось будуть порушені допустимі загальнолюдські чи будь-які етичні норми, ми будемо вимушені видалити порушника з числа учасників фестивалю.

Мова творів і спілкування – українська.

Під час підпису власного контенту не забудьте вказати хештег: #ХатаФест.

 

Автор статті: