Новий роман Ганни Гороженко «Лицарка Корони» презентовано у Херсоні

В рамках проєкту «Самоцвіти України»  у актовій залі Херсонської обласної книгозбірні імені Олеся Гончара відбулась зустріч шанувальників української сучасної літератури з відомою українською письменницею, нашою землячкою Ганною Гороженко. Письменниця ознайомила присутніх зі своїми краєзнавчими знахідками, які і лягли  в основу нового історичного роману «Лицарка Корони», надрукованого в травні поточного року   в Харківському видавництві «Фоліо».

Роман, в якому сконцентровано чимало правдивих і маловідомих історичних фактів, дякуючи майстерності автора, читається легко і невимушено. А динаміка сюжетних ліній твору захоплює  читача і не відпускає до того моменту, поки не дочитаєшся  до останньої фрази роману. Мені він дуже сподобався.

Сподобався роман і голові Херсонської обласної організації Національної спілки журналістів України, заслуженому журналісту України Валерієві Долині, який поділився своїми враженнями від прочитаного перед глядачами.  Українські пісні у виконанні лауреата всеукраїнських конкурсів вокалістів Івана Бурлаки додали кольориту культурно-просвітницькому соціально-значимому заходу,  який тримав аудиторію у стані зацікавленості від початку до кінця.

Тому й година, проведена в актовій залі бібліотеки промайнула непомітно. І глядачі, які були у залі в захисних маcках і з дотриманням соціальної дистанції, все ж таки лишились задоволеними від побаченого і почутого. А це наснажує готуватися до наступного культурно-дозвіллєвого заходу, що допоможе краянам пізнати історію рідного краю, збагатити душу любов’ю до українського мистецтва.

Наша п’ята зустріч в рамках проєкту «Самоцвіти України» не обмежується лише заходом на базі Гончарівки, а в наступні дні матиме своє продовження на теренах Асканії Нової та Генічеська. Шануймо свої самоцвіти!

                            Олег ОЛЕКСЮК,

                            заслужений працівник культури України,

                            керівник проєкту «Самоцвіти України».

Автор статті: