Шановні колеги!

Оргкомітет по організації та проведенню ІІІ Відкритого Благодійного конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць запрошує Вас розпочати свій літній сезон на березі Чорного моря на Херсонщині.
Ви зможете поєднати корисне з приємним і отримати море задоволень на початку курортного сезону. За найдешевші ціни ви зможете поселитися і поселити свої колективи (чи окремих виконавців) у пансіонаті, який гостинно чекатиме на Вас. Доступне харчування приємно здивує Вас. Ціни за харчування також не кусаються. Також ви зможете вдосталь поласувати якісною сільгосппродукцією, яка у Голопристанському районі є найдешевшою.
Якісний звук допоможе розкритися таланту читця, який виконуватиме два українські патріотичні твори, один з яких бажано за авторством Наталі Коломієць, або ж таланту вокаліста (вокального колективу), який заспіває два твори на патріотичну тему, один з яких бажано ( але не обов’язково) на слова Наталі Коломієць.
Участь у Відкритому Благодійному конкурсі-фестивалі українського слова «Відлуння душі» безкоштовна. Вам необхідно буде лише оплатити витрати за проживання та харчування, що становить 1200,00 грн. (одна тисяча двісті гривень 00 копійок) на три доби, тобто 400,00 грн. протягом однієї доби, куди входить трьохразове харчування та проживання в готельному номері пансіонату. Конкурс-фестиваль відбудеться наприкінці червня 2019 року, а саме: 24, 25 та 26 червня – відбіркові тури на базі пансіонату в селищі Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області, а 27 червня – Гала-концерт переможців зазначеного конкурсу-фестивалю та зірок української естради на великій сцені на набережній курортного містечка Гола Пристань Херсонської області.
Положення про Відкритий Благодійний конкурс-фестиваль українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць та аплікаційна форма заявки на участь у зазначеному конкурсі-фестивалі додаються.
Увага! Для колективів необхідно надати заявку з поіменним списком учасників колективу та телефоном художнього керівника колективу, а також необхідно надіслати творчу характеристику колективу (для презентації колективу на концертному майданчику). Учасники фестивалю мають вчасно ( до 21 червня поточного року) подати заявку до оргкомітету.
Чекаємо на Вас на теренах смаглявої Таврії. Наші контакти:
Тел: 066-58-50-767 або 068-064-0003.
Електронна пошта: gopri-kultura@meta.ua
Контактна особа: Олексюк Олег Васильович
Ми чекаємо на Вас! І сподіваємося, що в рік 28-річчя Незалежності України на морському кордоні держави ми продемонструємо патріотичну єдність. Слава Україні!

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення щорічного Відкритого Благодійного конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць (зареєстроване в Голопристанському районному управлінні юстиції 22 червня 2015 року №9/247)

І. Загальні положення
1. Засновником та організатором щорічного відкритого конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі
Коломієць (далі - Конкурс) є відділ освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області, Голопристанський районний Будинок культури Голоприс¬танської районної ради Херсонської області, Голопристанська міська рада, Голопристанська районна рада, Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка та Громадська організація «Українська Хата – талантами багата».
2. Завданнями Конкурсу є: популяризація та презентація творів Наталі Коломієць; підтримка та розвиток української культури; обмін виконавським досвідом.
Витрати на організацію та проведення Конкурсу здійснюються з джерел та надходжень, не заборонених чинним законодавством України.
Витрати на відрядження учасників Фестивалю здійснюються за рахунок закладу, що відряджає.
5. Безпосередня організація, підготовка проведення Конкурсу покладається на районний організаційний комітет (далі - оргкомітет).
Районний оргкомітет формується із числа працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області, Голопристанського районного Будинку культури Голоприс¬танської районної ради Херсонської області, Голопристанської районної ради Хе¬рсонської області, Громадської організації «Українська Хата – талантами багата» та провідних фахівців у сфері культури та освіти (за їх згодою).
6. Персональний склад районного оргкомітету затверджується наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області.
Очолює оргкомітет голова, який має заступника і секретаря.
II. Умови проведення конкурсу-фестивалю
Конкурс проводиться з червня по вересень місяці кожного року на базі закладу, визначеним окремим наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області. Строки проведення Конкурсу визначаються окремим наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Голоприс¬танської районної державної адміністрації Херсонської області.
До участі у Конкурсі запрошуються усі бажаючі віком від 6 років, які презентують твори Наталі Коломієць або авторські роботи яких пов’язані з її творчістю (далі - учасники).
3. Конкурс проводиться у таких вікових категоріях: I вікова категорія - від 6 до 10 років включно; II вікова категорія - від 11 до 15 років включно; вікова категорія - від 16 до 18 років включно; вікова категорія - від 19 років.
Вік учасників визначається станом на дату реєстрації у Конкурсі. Конкурс проводиться у таких номінаціях:
«Поезія» - читці творів Наталі Коломієць та авторські твори, присвячені Наталі Коломієць.
«Вокальне мистецтво» - солісти-вокалісти, малі вокальні форми, вокальні ансамблі.
«Композиторське мистецтво» - барди (автори-¬виконавці), композитори (автори музики на вірші Наталі Коломієць).
6. Учасники Конкурсу представляють конкурсну програму в обраній
номінації згідно з програмними вимогами:
«Поезія» - один твір, тексти подаються у друкованому вигляді на паперових носіях форми А-4.
«Вокальне мистецтво» - два різнохарактерні твори, запис фонограм (-1) подається у аудіоформаті на носії для лазерних систем зчитування.
«Композиторське мистецтво» - один твір, запис фонограм (+1) подається у аудіоформаті на носії для лазерних систем зчитування.
7. Тривалість конкурсної програми не повинна перевищувати 10 хвилин.
8. Для участі у Конкурсі надсилається заявка на участь у щорічному відкритому конкурсі-фестивалі українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць (згідно з додатком) за 5 робочих днів до початку Конкурсу до оргкомітету. ( Е-mail: gopri-kultura@meta.ua)
9. Довідкова інформація по проведенню Конкурсу надається за телефоном (05539) 2-25-90, 2-64-65, або 066-58-50-767 (Олексюк Олег Васильович).
10. Учасники зобов’язані дотримуватись цього положення, норм поведінки, правил техніки безпеки та експлуатації обладнання й приладів під час проведення заходу в приміщені Голопристанського районного Будинку культури Голопристанської районної ради Херсонської області та на його прилеглій території чи в закладі, визначеним окремим наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області.
11. Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».
III. Критерії оцінювання та визначення переможців
Виступи учасників Конкурсу переглядає районний оргкомітет.
Оцінювання учасників Конкурсу здійснюється за такими критеріями: художній рівень та майстерність виконання; оригінальність матеріалу; сценічна культура; авторство твору; відповідність репертуару сценічному втіленню (імідж виконавця).
Кожний виступ оцінюється за десятибальною шкалою. Переможці у кожній віковій категорії за номінаціями визначаються за найбільшою кількістю балів. Якщо більше, ніж двоє учасників набирають однакову (найвищу) кількість балів, районний оргкомітет пропонує претендентам на перемогу додаткове завдання, що відповідає умовам Конкурсу та обирає переможця відкритим голосуванням.
IV. Підбиття підсумків
1. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами і пам’ятними подарунками.
2. Рішення орг¬комітету Конкурсу оформлюється протоколом.
3. За рішенням оргкомітету можуть вручатися грамоти учасників Конкурсу.
4. Підсумки Конкурсу висвітлюються в засобах масової інформації та на офіційних веб-сайтах організаторів.

Додаток
до Положення про проведення
щорічного відкритого конкурсу-
фестивалю українського слова
«Відлуння душі» пам´яті
Наталії Коломієць
( пункт 8 розділу II)

З А Я В К А
на участь у Третьому Відкритому Благодійному конкурсі-фестивалі
українського слова «Відлуння душі» пам´яті Наталії Коломієць

1.Прізвище, ім'я по батькові та вік учасника або повна назва колективу
_________________________________________________________________

2.Контактний телефон_______________________________

3.Найменування навчального закладу або місця роботи
__________________________________________________________________
4.На участь у номінації( потрібне підкреслити)
«Поезія» : Читці (два патріотичні твори, один з яких бажанно на
сл.Н.Коломієць)
Авторські твори, присвячені Наталії Коломієць, або два вірша на патріотичні теми.
«Вокальне мистецтво» : (два патріотичні твори, один з яких бажанно на
сл.Н.Коломієць)
солісти-вокалісти;
малі вокальні форми;
вокальні ансамблі.
«Композиторське мистецтво»:
барди (автори-виконавці);
композитори (автори музики на вірші Наталії Коломієць)

5.Склад учасників ( для колективу): __________________________________________________________________
( П.І.Б. та рік народження кожного учасника)
____________________________________________________________________________________________________________________________________
ПРОГРАМА

№ п/п Назва творів Поет Композитор Хто виконує(для вокалістів та бардів)
1.

2.

7.Фонограма ( на флешці)_____________________________________

Дата____________ Підпис учасника або керівника______________

Автор статті: 

Персоналії: