У літературній кав'ярні "Голопристанська Littera"

Нещодавно у приміщенні Голопристанської центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання літературної кав'ярні "Голопристанська Littera". Все нібито проходило як завжди. Юні поетеси Тетяна та Софія Запорожець і Юлія та Олександра Прозоровські зачитали свої нові поетичні твори, де і осінньою порою домінує хвилююча весна.

Олег Олексюк ознайомив творчу юнь з тим, що їхні твори надруковані у шостому випуску молодіжного альманаху "Молода муза", виданого при фінансовій підтримці управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Знані майстри красного письменства порадували присутніх своїми творчими здобутками. Так, у нашої землячки, відомої письменниці Марії Ярової, побачила світ вже 21 книга повістей та оповідань "На тому березі", яка, сподіваюсь, допомагає читачеві не збитися з обраного шляху і рухатися на човні життя поміж берегами зі сподіванням на краще. Валентина Бритік презентувала власний кіносценарій "Подаруй мені, Веснонько", присвячений 75-річчю Марії Пантеліївни Ярової. Тож відвідувачі літературної кав'ярні ознайомилися і з книжковим виданням кіносценарію, і з самим фільмом на компакт-диску. Володимир Калоша познайомив із власною піснею, музику до якої написав відомий композитор, Заслужений працівник культури України Анатолій Скуратівський, який, на жаль, у квітні цього року пішов від нас у засвіти. Але пам'ять про нього живе. І пісня у виконанні самого Анатолія Васильовича вилунює до наших сердець чарівно і хвилююче. Пораділи присутні і за перші книжкові видання Валентини Бузукіної та Ольги Кархут.

Але родзинкою засідання літературної кав'ярні "Голопристанська Littera" було знайомство з творчістю автора-виконавця Геннадія Луківа. Його бардівський арсенал самобутніх незашмуляних пісень захоплював, а високопрофесійне виконання власних пісень паном Геннадієм назавжди полонило серця шанувальників авторської пісні, а ними, як виявилось, були усі присутні.

Час неймовірно швидко плинув, а хотілося іще слухати й слухати надзвичайно талановиті життєстверджуючі пісні Геннадія Луківа. Тож сподіваємося, що і всі наступні засідання літературної кав'ярні будуть відвідувати нові старі друзі "Голопристанської Litterи", такі ж талановиті і доброзичливі як Геннадій Луків.

районної державної адміністрації
Олег Олексюк