Українська Хата берегиням роду людського

У перші дні весни відчуваєш життєдайні сили відродження мрій і надій на краще. Тож третього березня у обласній книгозбірні імені Олеся Гончара арт-лабораторія «Українська Хата – талантами багата»  приурочила своє засідання українській жінці як провіснику відродження, берегині роду людського. Знаймо, що Україночка – то квітка, пелюстки якої ніколи не в’януть, а розцвітають з плином літ усе ясніше. Недарма ми стверджуємо: мати – це найрідніша людина, яка з дитинства пестила, леліяла, яка будила рано вранці і споряджала спочатку до дитячого садка, потім до школи, а потім… І це було ніби вчора… Хоча минуло вже немало літ… Саме українській жінці, яка в усі часи славилась своєю чарівною вродою та ніжністю, присвятили свої виступи завсідники Української Хати: Народний артист України Харіс Ширінський, Заслужений артист України Віктор Гурба, відомі українські поети Віктор Тютюн та Олег Олексюк, а також лауреати всеукраїнських конкурсів вокалістів Іван Бурлака та Тетяна Дудкіна.

Захід відбувся за ініціативи голови Громадської організації «Жарден» Слободчикова Павла Сергійовича. Серед учасників засідання під час традиційного розділу «Вільний мікрофон» висловлювали свої побажання українським жінкам голови ОСББ міста Херсона, які забажали побути у родинному колі Української Хати, яка талантами багата.

Лунали українська пісня та українська поезія, радувало око картини в техніці папертоль від Ірини Курашової та ростові квіти в стилі шебі-шик від Оксани Наливайко (Роксани), а просвітницько-інформаційні поради про користування українською вишивкою в повсякденному житті, розвиваючі вікторини і конкурси додали наснаги нам, чоловікам, ще більше працювати для покращення умов життя наших україночок.

                                               Олег ОЛЕКСЮК,

                                               заслужений працівник культури України

                                               керівник проєкту «Українська Хата –

                                                         талантами багата».

 

 

 

 

Автор статті: