«Українська Хата» завітала до Олешок

Попри ожеледицю та складні погодні умови в затишній світлиці Комунального закладу «Олешківська районна центральна бібліотека» Олешківської районної ради 23 лютого відбулося перше виїзне засідання арт-лабораторії «Українська Хата талантами багата». Ми розуміємо, що не усі бажаючі побувати в «Українській Хаті» мають можливість прибути до обласного центру. Тому ми пішли на зустріч запиту шанувальників українського мистецтва смаглявої Таврії і розпочали свої зустрічі з міста козацької слави Олешки. Адже саме про Олешки та про заповідні землі Олешківського району повідав читачам герой АТО, просвітянин і краєзнавець Іван Реуцький. Його книгу «Вишневі світанки Олешок» ми і презентували у переповненій світлиці Олешківської книгозбірні.

Відбулася презентація також поетичної збірки просвітянина, поета, члена Національної Спілки письменників України Володимира Назаренка «Автопортрет на тлі Содома і Гомори». Поетичні рядки поета не залишили байдужим нікого, адже вони про труднощі і біди багатостраждального українського народу. Своїми поетичними родзинками поділилися і місцеві поети Поліна Овраменко та Тетяна Домбровська. Українське художнє слово радувало слух, а українська вишивка Заслуженого працівника культури України, знаної співачки Раденського сільського Будинку культури, народної майстрині Наталії Ремішевської радувало око істинних шанувальників української краси, які сьогодні об’єдналися в одну родину однодумців в «Українській Хаті».

Також оваціями був зустрітий і виставковий дебют майстра-різьбляра Олега Бантюшевського. Його роботи   несли у собі заряд позитивної енергетики, як і українські естрадні пісні у виконанні лауреатів всеукраїнських конкурсів вокалістів Івана Бурлаки та Антоніни Потужньої. Чимало добрих і життєдайних слів було сказано учасниками засідання на адресу української рідної мови, адже саме Дню рідної мови був тематично присвячений захід арт-лабораторії.

 Смаколиками з української національної кухні почастувала присутніх господиня Української Хати Оксана  Олексюк, а Олег Олексюк на завершення заходу подарував Олешківській книгозбірні примірник нещодавно надрукованої авторської книги для малят «А у нас був Тарас». Захід відбувся в теплій,  по-родинному затишній атмосфері. Щиросердно дякую дирекції та працівникам Комунального закладу «Олешківська районна центральна бібліотека» Олешківської ради за тісну співпрацю та за теплу гостинність. Дякуємо Олешківській районній раді та Раденській сільській раді за чинну допомогу у проведенні національно-патріотичного заходу. Шануймося!!!

                                                                              Олег ОЛЕКСЮК,

                                                                              керівник проекту,

                                                                              Заслужений працівник культури України

Автор статті: 

Персоналії: