Вітаємо з нагородою!

Наполегливість, старання і невтомна праця, професіоналізм, талант та невичерпна енергія ще ніколи не залишались без уваги та відзнак! І саме тому сьогодні ми раді поділитися приємною для нас новиною.

Згідно з Указом Президента України №491/2020 від 9 листопада 2020 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва», за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність директора комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради Коротун Надію Іванівну НАГОРОДЖЕНО орденом княгині Ольги І ступеня.

Тож тепер Надія Іванівна – повний Кавалер високої державної нагороди – ордену княгині Ольги. З цим її щиросердно вітає великий колектив Гончарівки.

Бажаємо Вам, Надіє Іванівно, невичерпного натхнення, життєвого оптимізму, досягнення нових вершин у професійній діяльності та особистому житті, здоров’я Вам і удачі, наснаги й здійснення найпотаємніших мрій!